We werden overspoeld door jullie enthousiasme en wat zijn we hier ontzettend dankbaar voor.

Een kleine 1000 items mochten we ontvangen. Iets wat al onze verwachtingen heeft overtroffen. Dit allemaal dankzij jullie!

Bedankt aan iedereen die aan de zijlijn stond mee te juichen en ervoor zorgden dat onze veiling rijkelijk gevuld werd. Bedankt voor het vele delen, het aanspreken van handelaars, het binnenstappen van zaken om dan met volle overtuiging en passie te vertellen over onze werking.  Bedankt aan al die handelaars die ons zelfs in deze moeilijke tijden een stukje van hun werk gunden zodat wij kunnen blijven groeien en bedankt aan iedereen die heeft meegeboden.

Samen zijn we geëindigd op een prachtig bedrag van 27 426.26€

We kunnen het niet genoeg zeggen, maar echt… een dikke dikke dikke MERCI!

Close
Close

Inloggen

Close

Cart (0)

Cart is empty No products in the cart.